Şarm El Şeyh

şarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turuşarm el şeyh turu

Tur Programı!

Pegasus Airlines • İstanbul/Şarm El Şeyh PC 592 23:25>>Varış:02:10

 • şarm El şeyh/İstanbul PC 593 04:20>>Varış:06:25

Dünya’da eşi benzeri olmayan kızıldenizin göz kamaştıran muhteşem mercan kayalıkları ve sualtı cenneti Sharm El Sheikh tüm büyüleyiciliğiyle seni ve sevdiklerini bekliyor. Mısır'ın modern yüzü, Kızıldeniz’in incisi Sharm el Sheikh, yeryüzünün en muhteşem akvaryumu olarak anılıyor. Cam gibi berrak denizi, rengârenk balıkları ile doğanın kucağı, Sharm el Sheikh, her şeyiyle kusursuz bir tatil sunuyor.

1. Gün : istanbul-Sharm El Sheikh Bu Program Her Cumartesi Kesin Hareketlidir
Pegasus Hava yolları ile Akşam saat 20:00'de Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminali Pegasus kontuarı önünde buluşma bilet ve Bagaj işlemlerimiz sonrasında PC 592 nolu uçuş ile Mısırın Rivierası Sharm El Sheik kentine saat 23:45 da hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir uçuş sonrası varışımızın ardından Sharm El Sheik havalimanında bizi bekleyen aracımız ile Tercih edeceğiniz otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bu esnada Lokal Türkçe rehberimizden bölge ile ilgili bilgi aldıktan sonra otelimizde oda durumuna göre erken check in yapıyoruz. Sonrasında dİnlenme ve serbest zaman. Kızıl denizin muhteşem denizinden gün boyu yararlanabilirsiniz. Otel konaklamamız herşey dahildir.

2. Gün: SHARM EL SHEIKH
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra)olarak düzenlenecek Cam Tabanlı Tekne ve Naama Bay gezisine katılabilirler. Yaklaşık 2 saat sürecek gezimiz sırasında Kızıldeniz’in sünger, mercan, çeşit çeşit Kızıldeniz’e has renkli balık ve deniz canlısı gibi sualtı zenginliklerini görme imkânı bulacaksınız. Akşam dileyen misafirlerimizle Naama Bay’ı daha yakından tanımak isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Naama Bay turu için otelden ayrılıyoruz. Birçok yerel ve tanınmış markaların olduğu mağazalardan alışveriş yapma fırsatı yakalayacağınız turla güzel bir akşam geçiriyoruz. Gezi bitiminde otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

3. Gün: SHARM EL SHEIKH
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak düzenlenecek öğle yemeği dâhil Ras Mohammed Ulusal Parkı tekne gezisine katılabilirler. Tam gün süren bu gezide marinadan teknemize binerek dünyanın sayılı sualtı ulusal parklarından biri olan Ras Mohamed’e hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2 veya 3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs. malzemeler marinadan kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemleme ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde gezimiz esnasında öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi bulunacaktır. Gezi sonunda otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

4. Gün: SHARM EL SHEIKH
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak düzenlenecek olan ATV motorlar ile Safari gezisine katılabilirler. Sina Yarımadasının iç kısımlarına 4 tekerlekli motorlar ile yapacağımız gezi yaklaşık 2 saat sürecek. Çöldeki gezimiz sırasında bir Bedevi Çadırı’nda mola vererek Bedevi çayı içme ve dinlenme imkânı bulacağız. Gezi sonrası otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

5. Gün: SHARM EL SHEIKH 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz dalış yapmak ve Kızıldeniz’in muhteşem denizaltı dünyasına yakından tanık olmak için (ekstra) olarak düzenlenecek olan Tiran Adası ve deniz altı dalış turuna katılabilirler. Tiran Adası’nda doğa ile iç içe keyifli bir gün geçirebilir, dalış yapabilirsiniz. Tur bitiminde otele transfer. Konaklama otelimizde.

6. Gün: SHARM EL SHEIKH
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle akşam Alf Leila We Leila – Binbir Gece Eğlence Turumuza katılabilirler (ekstra) . Geniş bir arazi üzerine kurulu olan Mısır kültürü ve Mısır eğlencesini tam anlamıyla konuklarına sunan şov, Binbir Gece Masalı atmosferine sizleri de içine çekecek. Yapılan şov ve animasyonlar içerisinde İSİS ve OSİRİS miti, Oryantal Evlilik Töreni, Haggala ve Nublan dansları, Arap atların mükemmel şovları, pramitlerin ve firavunların ışık gösterileri ile tanıtım gösterisi, deve dansı gösterileri, Leyla ve Mecnun'nun buluşmasını anlatan müzikal yer alıyor. Bu güzel gecenin ardından otelimize transfer ve konaklama otelimizde.

7. Gün : Sharm El Sheikh 
Sabah erken check out 23.30 Odalarımızı boşaltarak Sharm El Sheik havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. TK 0701 Nolu uçuş için Check in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra 02:45 de istanbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuş sonrası istanbul'a 06:20 de varışımızın ardından Sharm El Sheik programımızı noktalıyoruz.
Jazz Mirabel Hotel : http://www.jaz.travel/destinations/egypt/sharm-el-sheikh-hotels/jaz-mirabel-beach.aspx

Jazz Mirabel Park : http://www.jaz.travel/destinations/egypt/sharm-el-sheikh-hotels/jaz-mirabel-park.aspx

 • Tarifeli Seferler ile istanbul-Şarm El Şeyh İstanbul Gidiş Dönüş Ekonomi sınıf Uçak biletleri

 • Belirtilen yada seçeceğiniz Otelde 7 Gece 8 Gün Herşey Dahil Konaklama

 • Tüm Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri

 • Lokal rehberlik ve Asistanlık hizmetleri

 • Zorunlu Seyahat sigortası


 • Otel konaklama konsepti dışında kalan tüm yiyecek ve içecekler

 • Tüm Otel extraları

 • Kişisel harcamalar ve Bahşişler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

 • Programda belirtilen extra turlar ve geziler

 • Özel istekli gezi ve programlar

 • Mısır vize ücreti ve servis bedeli 50 USD

 • Geniş Kapsamlı Seyahat sağlık sigortası

Denizin altındaki 1800 canlının 1300’ü Kızıldeniz’de yaşar
Kızıldeniz’de 12 ay denize girilir.
Kızıldeniz yurtdışında ki en iyi deniz-kum-güneş destinasyonlarından biridir.
İstanbul’dan uçak ile sadece 3 saatte Kızıldeniz’e ulaşılır.
Mısır vizesi alacak misafirlerimizin gitmeden minumum 17 gün önce pasaport ve evraklarının konsolosluğa teslim edilmelidir.
2015 yılından itibaren Sharm El Sheikh ve Hurgada hava limanlarında Türk vatandaşlarına kapıda vize uygulaması kalkmıştır.
Alışveriş pazarlıklar uzun ama ucuz.
Yemekleri damak tadımıza uygun. Soho street mutlaka uğrayın , tüm restoranlar mevcut.
Kumarhaneler var.
Genel kanının aksine yaz ayları bunaltıcı değil. Sıcaklık ortalaması Antalya ile aynı. Ayrıca çöl iklimi nedeni ile çok düşük nem oranı ve rüzgarlı havası ile Sharm yaz aylarında da rahat bir tatil imkanı sunar.
Ve tarihi kimliği ile... eşsiz, büyüleyici.
ÜLKEYE GİRİŞ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
T.C. VATANDAŞLARINA MISIRDA’ DA VİZE UYGULAMASI BULUNMAKTADIR. TUR KALKIŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT VE MISIR VİZESİ ALINMASI ŞARTTIR. MISIR VİZESİ SEYAHAT TARİHİNDEN EN AZ 1 AY ÖNCE BAŞVURULMASI GEREKMEKTEDİR.

UYARI : GARANTİTATİL HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİDİR. ÖZEL UÇUŞLARDA RÖTAR RİSKİ HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUŞ ÖNCESİNDE SAATLER DEĞİŞEBİLİR. GARANTİTATİL TRAVEL SERVICE BU DEĞİŞİKLİKLERİ EN KISA SÜREDE BİLDİRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEĞİŞME RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR. YURTDIŞI TURLARIMIZ İÇİN % 35 PEŞİN ALINARAK KAYIT YAPILABİLİR

sharm el sheikh Turu

<style=”text-align: justify;”>Dünya’da eşi benzeri olmayan kızıldenizin göz kamaştıran muhteşem mercan kayalıkları ve sualtı cenneti sharm el sheikh in tüm büyüleyiciliğiyle seni ve sevdiklerini bekliyor. Mısır’ın modern yüzü, Kızıldeniz’in incisi Sharm el Sheikh, yeryüzünün en muhteşem akvaryumu olarak anılıyor. Cam gibi berrak denizi, rengârenk balıkları ile doğanın kucağı, Sharm el Sheikh, her şeyiyle kusursuz bir tatil sunuyor.

1. Gün : istanbul-sharm el sheikh Bu Program Her Cumartesi Kesin Hareketlidir
<style=”text-align: justify;”>Pegasus Hava yolları ile Akşam saat 20:00’de Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminali Pegasus kontuarı önünde buluşma bilet ve Bagaj işlemlerimiz sonrasında PC 592 nolu uçuş ile Mısırın Rivierası Sharm El Sheik kentine sharm el sheikh turu muz saat 23:45 da hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir uçuş sonrası varışımızın ardından Sharm El Sheik havalimanında bizi bekleyen aracımız ile Tercih edeceğiniz otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bu esnada Lokal Türkçe rehberimizden bölge ile ilgili bilgi aldıktan sonra otelimizde oda durumuna göre erken check in yapıyoruz. Sonrasında dİnlenme ve serbest zaman. Kızıl denizin muhteşem denizinden gün boyu yararlanabilirsiniz. Otel konaklamamız herşey dahildir.

2. Gün: SHARM EL SHEIKH
<style=”text-align: justify;”>Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak düzenlenecek Cam Tabanlı Tekne ve Naama Bay gezisine katılabilirler. Yaklaşık 2 saat sürecek gezimiz sırasında Kızıldeniz’in sünger, mercan, çeşit çeşit Kızıldeniz’e has renkli balık ve deniz canlısı gibi sualtı zenginliklerini görme imkânı bulacaksınız. Akşam dileyen misafirlerimizle Naama Bay’ı daha yakından tanımak isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Naama Bay turu için otelden ayrılıyoruz. Birçok yerel ve tanınmış markaların olduğu mağazalardan alışveriş yapma fırsatı yakalayacağınız turla güzel bir akşam geçiriyoruz. Gezi bitiminde otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

3. Gün: sharm el sheikh
<style=”text-align: justify;”>Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak düzenlenecek öğle yemeği dâhil Ras Mohammed Ulusal Parkı tekne gezisine katılabilirler. Tam gün süren bu gezide marinadan teknemize binerek dünyanın sayılı sualtı ulusal parklarından biri olan Ras Mohamed’e hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2 veya 3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs. malzemeler marinadan kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemleme ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde gezimiz esnasında öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi bulunacaktır. Gezi sonunda otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

4. Gün: sharm el sheikh
<style=”text-align: justify;”>Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak düzenlenecek olan ATV motorlar ile Safari gezisine katılabilirler. Sina Yarımadasının iç kısımlarına 4 tekerlekli motorlar ile yapacağımız gezi yaklaşık 2 saat sürecek. Çöldeki gezimiz sırasında bir Bedevi Çadırı’nda mola vererek Bedevi çayı içme ve dinlenme imkânı bulacağız. Gezi sonrası otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

5. Gün: sharm el sheikh
<style=”text-align: justify;”>Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz dalış yapmak ve Kızıldeniz’in muhteşem denizaltı dünyasına yakından tanık olmak için (ekstra) olarak düzenlenecek olan Tiran Adası ve deniz altı dalış turuna katılabilirler. Tiran Adası’nda doğa ile iç içe keyifli bir gün geçirebilir, dalış yapabilirsiniz. Tur bitiminde otele transfer. Konaklama otelimizde.

6. Gün: Ssharm el sheikh
<style=”text-align: justify;”>Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşten faydalanmak için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle akşam Alf Leila We Leila – Binbir Gece Eğlence Turumuza katılabilirler (ekstra) . Geniş bir arazi üzerine kurulu olan Mısır kültürü ve Mısır eğlencesini tam anlamıyla konuklarına sunan şov, Binbir Gece Masalı atmosferine sizleri de içine çekecek. Yapılan şov ve animasyonlar içerisinde İSİS ve OSİRİS miti, Oryantal Evlilik Töreni, Haggala ve Nublan dansları, Arap atların mükemmel şovları, pramitlerin ve firavunların ışık gösterileri ile tanıtım gösterisi, deve dansı gösterileri, Leyla ve Mecnun’nun buluşmasını anlatan müzikal yer alıyor. Bu güzel gecenin ardından otelimize transfer ve konaklama otelimizde.

7. Gün : Sharm El Sheikh 
<style=”text-align: justify;”>Sabah erken check out 23.30 Odalarımızı boşaltarak Sharm El Sheik havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra 02:45 de istanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuş sonrası istanbul’a 06:20 de varışımızın ardından şarm el şeyh turu muzu noktalıyoruz.

şarm el şeyh turu
şarm el şeyh turu
Harita Yükleniyor...

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Lütfen Seyahate başlamak istediğiniz tarihi aşağıda ki takvim den seçerek devam ediniz.

Müsait
Müsait Değil
Seçili
Tur tipi: Her Gün Hareketli
Süre: 7 Gün
En Fazla Kişi Sayısı: 5
Konum: Şarm El Şeyh, Mısır
Değerlendirme :
Hareket Tarihi:
Dönüş Tarihi:
Yetişkin:
Çocuk:
Bebek:

Seyahatseverlerin oylaması

 • Mükemmel
  0
 • Çok iyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Korkunç
  0
Yorum Yaz

Özet

 • Sleep
 • Location
 • Service
 • Cleanliness
 • Room(s)

Bu tur ile ilgili degerlendirmenizi paylaşın!

inceleme yok
Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

€2.250,00

Tarifeli seferler ile 6 gece 7 Gün her cumartesi kişi sayısına bakılmaksızın hareketli Şarm El Şeyh Turu