Puglia, Italy

puglia-turupuglia-turu-15puglia-turu-19puglia-turu-14puglia-turu-10puglia-turu-16puglia-turu-18puglia-turu-11puglia-turu-12puglia-turu-13puglia-turu-17puglia-turu-20puglia-turu-21puglia-turu-22puglia-turu-23

Tur Programı!

Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları ile

 • İstanbul/Bari TK 1445 13:35 >>Varış:14:35

 • Bari/İstanbul TK 1446 15:35 >>Varış:18:30


PUGLİA ,ALBERO BELLO, LOCORONTODO, İTALYA’NIN GİZLİ HAZİNELERİ

Çok özel bir gezi, sizi Puglia'nın otantik gastronomisi için seyahate davet ediyoruz.. Zeytin bahçeleri, bol zeytin yağı, üzüm bağlarını kucaklayan ovalar, engebeli dağlar ve Adriyatik Denizi'nden farklı lezzetler.. Balıkçılar, taze tutulmuş deniz ürünlerini tarihi sokaklarda bulunan pazarlarda sergilenirken size Kaleler ve masal evler eşlik edecek. Bu gezi İtalyan ve puglia mutfağının unutulmaz lezzetlerini keşfetmenin yanı sıra Masalsı sokakları ve yapıları Puglia, Albero, Locorontodo ve Barok şehri Lecce'yi keşfetmenizi sağlayacak.

İSTANBUL BARİ LOCORONTODO

İstanbul Atatürk  Havalimanı dış hatlar terminalinde uçuşumuzdan iki saat önce tüm seyahatimiz boyunca sizler ile birlikte olacak rehberimiz ile buluşmamızın ardından check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlayacağız. Lokal saat 13:535 de ile THY nin TK 1445 sefer sayılı uçuşu ile Bari’ye hareket edeceğiz. Yaklaşık 2 saatlik uçuşumuzun ardından Bari’ye varıyoruz.  Varışımızın ardından havalimanında lokal rehberimiz ve transfer aracımız ile buluşacağız.

Bari’den yolculuğumuz Locorontodo ve  Puglia’ya doğru olacak yaklaşık  saatlik bir yolculuk yapacağız. Varışımızın ardından geleneksel bir yapıda nesillerdir aynı aile tarafından işletilen otelimize giriş yapacağız. Sonrasında Muhteşem bir Yürüyüş turu bizi bekliyor.

Sakin ve dinginlik veren Locorotondo kasabasında en gürültülü sesler, genellikle kafelerin dışına taşan Arnavut kaldırımı sokaklarında sürüklenen kahkahalar yüzünden gelir. Kasaba, Murge Platosunda deniz seviyesinden 1.350 metre yüksekliktedir. Tarihi şehir merkezi beyaz cephelere zenginlik veren kırmızı sardunya çiçeklerinin pencerelere ahenk verdiği evlerle bezenmiştir.  Gözleriniz, 18. ve 19. yüzyıllar arasında inşa edilen labirent sokakları ve sokakların ortasında bulunan Şehit Tarikatı Kilisesini bulacaktır. Evleri eğimli çatılar tanımlar ve çevresinde ki İtria vadisi zümrüt tonları ile parıldamaktadır.

Yürürken, Grace Madonna'nın 12. yüzyıl dan kalma kilisesinin Romanesk cephesini göreceksiniz ve dikkatiniz taze yapılmış orekchiette aromaları eşliğinde küçük kulaklar gibi şekillendirilmiş geleneksel makarna restoranlarına kayacak, minutolo üzümünden yapılan hoş bir şarabı yudumlamak ve serin, ferahlatıcı esintinin keyfini çıkarmak için açık bir masaya oturabilirsiniz. En iyi İtalya seyahat uzmanı rehberimiz, bu güzel bölgenin yiyecekleriyle yolculuğa başlamadan önce deneyiminizin otantik ve keyifli olmasını sağlayacaktır.

LOCORONTODO, ALBEROBELLO’DA ÜZÜM BAĞLARI VE ÇEKİCİ BİR ŞARAP TECRÜBESİ

Sabah etkileyici bir manzara eşliğinde ev yapımı reçeller ve Cookie ler, aromalı tereyağlar ile  kahvaltımızı gerçekleştirdikten sonra Alberobello Kasabasına doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz esnasında tepelerde yükselen ve alçalan beyaza yıkanmış evler ile bir masal diyarında gibi hissedeceksiniz.

Ortaçağda geleneksel mimari tasarım, yaz ve kış aylarında evlerin iç mekanlarının bir yıl boyunca sıcak kalmasını sağlamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Zeytin bahçeleri ve üzüm bağları ovaları sararken den fazla beyaz boyanmış evler şehri doldurur ve Aia Piccola Bölgesi ile Piazza del Popolo arasında yoğunlaşırlar. Buradaki en eski ev En eski ev 14. yüzyıla kadar uzanmaktadır..

Varışımızın ardından antik bir mahzenin içinde bulunan şarap müzesinde geçmişte bağlardan üzümleri biçmek ve üzümleri basmak için kullanılan tarihi araçları göreceksiniz. Tadım odasına gitmeden önce bun anlamda bölgedeki teknolojik gelişmeleri  göreceksiniz. Sonrasında bu konuda uzman kişiler tarafından bir Rose şarabının çilek, ahudu, ve yumuşak şeker aroması ile keyifli bir içim gerçekleştireceksiniz. Öğle yemeğimizi Lokal bir restaurantta geleneksel lezzetler eşliğinde alacağız.  Locorontodo turumuz sonrası otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 BAROK LECCE VE ÖZEL PİŞİRME SINIFI GEZİSİ

Kahvaltıdan sonra otelimizden hareket ile Barok şehir Lecce’ye hareket edeceğiz. Şehrin eski durumu, Santa Croce Kilisesi'ni süsleyen dramatik heykeller ile kendini gösterir. Yapı birkaç yüzyıl önce hayvanları, gargoyleleri ve kutupları tasvir eden karmaşık telkari ve süslemelerle inşa edildi. Piazza del Duomo'nun ana meydanı Barok dönemi sanatının merkezini temsil eder. Dükkanlarda papier-mâché eserleri sergileniyor ve rehberiniz meydanın içine giren dar girişlere işaret edecek.  Bu girişler yerlilerin istilalar sırasında korumak için meydanın içine girmesini sağlıyor.

Şehrin yaldızlı sokaklarında dolaşırken, Puglia mutfağının inceliklerini öğrenmek için size rehberlik etmek için hazır bir şefle tanışacağız ve şefimiz eşliğinde Yuvarlama ve katlama tekniğini öğrendikten sonra, mükemmel orecchiette makarna hazırlamış olacaksınız. Kendi yaptığımız bu lezzetli makarnayı aromatik ve yumuşak dokulu bir şarap ile aldıktan sonra Otelimize geri dönüyoruz. Akşam Yemeğimizi geleneksel lokal bir restaurantta alacağız. Sonrasında geceleme otelimizde.

BURATA SINIFI BİR ZEYTİNYAĞI TADIMI VE OSTUNİ GEZİSİ

Bugün kahvaltımızdan sonra Puglia Lezzetlerini keşfetmeye devam edeceğiz.  Lokal bir çiftçi ile buluşarak kadifemsi dokusu ve baştan çıkarıcı lezzeti ile Burata peynirinin nasıl yapıldığını göreceğiz.  Bunun için bir aile tarafından işletilen bir çiftliği ziyaret edeceğiz.

İneklerin, yemyeşil  otlar üzerinde serbestçe otladığını göreceksiniz ve Güney İtalya güneşinin sıcaklığı dağılmakta olan ağaçların gölgesinde kaybolacak. Daha sonra peynirin işlenmesinin adımlarını öğrenmek için mandıraya gideceğiz.

Mükemmel burrata yapmak için teknikleri öğrendikten sonra rehberimiz ile birlikte, tadım odasına gideceğiz. Ardından çiftçiye hoşça kal diyerek, standart, virgin ve sızma zeytinyağı arasındaki farklılıkları keşfetmek için yakınlardaki bir zeytin çiftliğine konuk olacağız.

Sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve sonrasında serbest z

MATERA’NIN ORTAÇAĞ EVLERİ VE KAYA MAĞARALARI

Sabah kahvaltımızdan sonra benzersiz Matera şehrini ziyaret etmek için gün boyunca Basilicata bölgesine yani Puglia'ya gideceğiz. Ortaçağ binaları, eski mağaralar havzadaki uçurumları kaplayan Murgia, Matera'nın engebeli duvarı üzerinde yükseliyor. Durum buğdaydan yapılmış makarna aroması, güney bölgesi mutfağını en iyi simgeleyen biber olan pepperoncino ile hazırlanan sosların baharatlı aromasının eşliğinde, restoranların dışına doğru sürüklenen kokuyu alacaksınız.

Evlerden çıkan benzersiz bir aroma kokusu alacaksınız ve kokunun, çiçek ve haşlanmış patateslerden yapılmış büyük bir ekmek somunu olan panella olduğunu keşfedeceksiniz. Kentin üst terasına katedral hakimdir ve dar Arnavut kaldırımlı sokakları vadinin eteklerine inen geniş merdivenlere çıkarken yaldızlı kenarlar ile parlayan muhteşem 13. yüzyıl Bizans fresklerine sahiptir. Matera, 1950'li yıllara kadar yerli halk tarafından kullanılmış mağara evleri ile ünlüdür.

Mağaraların hem kapı hem de kapı çerçeveleri vardır, bu yüzden hayal ettiğiniz açık hava mağaralarının aksine kayadan oyulmuş evler gibi görünmektedirler. Yaklaşık 20.000 dönümlük alanı kaplayan 150 farklı kaya kilisesinden birine girebilirsiniz Soluk freskler dar koridorlarla, özellikle de Santa Maria d'Idris ile San Giovanni'nin Monterrone arasındaki bağlantıları boyunca Bizans stilinde Azizler ve İncil resimleri tasvir edilmektedir. Öğle yemeğimizi local bir restaurantta alacağız. Matera gezimiz sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği için Local gurme lezzetlerin sunulduğu bir restaurantı tercih edeceğiz.

BARİ BALIK PAZARI VE ALTA MURGIA ULUSAL PARKI

Sabah kahvaltımız sonrası bugün önemli liman kenti Bari’ye geçiyoruz. Balıkçı teknelerine, Büyük gemilere ve yelkenlilere ev sahipliği yapan Bari’de Kalabalık balık pazarını ziyaret edeceğiz. Her gün buraya teknelerden taze tutulmuş, Mürekkep balığından, Midyeye ve deniz kestanesine kadar taze deniz ürünleri getirilir.

Öğle yemeğimizi deniz mahsulleri sunan bir restaurantta aldıktan sonra Alta Mulgia ulusal parkına geçeceğiz.  Burada ki ince deniz meltemi, zamanla şarapların dokusunu ve lezzetini değiştirmeye yardımcı olacak mineralleri taşır ,araziyi keşfettikten sonra, burada üretilen şarapların bir örneği ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.  Ulusal park gezimiz sonrası Otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi Lokal bir restaurantta alacağız.

LOCORONTODO BARİ İSTANBUL

Sabah kahvaltımız sonrası istanbul’a hareket için hazırlanacağız. Otelden check out işlemlerimizi tamamladıktan sonra Serbest zaman. Transfer aracımızın geliş saatinde otelde buluşarak Bari Havalimanına geçiyoruz. TK1446 sefer sayılı İstanbul uçağı için check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlayarak lokal saat ile 15:35 de istanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuş sonrası lokal saat ile 18:30 da İstanbul Atattğrk havalimanına varıyoruz. Varışımızın ardından bu keyifli ve eşsiz gezimizi noktalayarak sizlere veda ediyoruz.
5* Konforlu Butik Konaklama

 • Tarifeli Seferler ile istanbul-Bari-istanbul Gidiş Dönüş Ekonomi sınıf Uçak biletleri

 • Belirtilen standartta Otellerde 6 Gece 7 Gün Oda kahvaltı Konaklama

 • 1. Sınıf Restaurantlarda Akşam yemekleri

 • Öğle yemekleri ve Kahve ikramları

 • Tüm Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri

 • Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 • Panaromik şehir turları

 • Programda ki tüm geziler

 • Zorunlu Seyahat sigortası


 • Otelde Oda Kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler

 • Tüm Otel extraları

 • Kişisel harcamalar ve Bahşişler

 • Özel istekli gezi ve programlar

ÜLKEYE GİRİŞ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
T.C. VATANDAŞLARINA İTALYA İÇİN VİZE UYGULAMASI VARDIR. TUR KALKIŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT VE SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. YEŞİL VE GRİ HİZMET PASAPORTLARINA VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

UYARI : GARANTİTATİL HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİDİR. ÖZEL UÇUŞLARDA RÖTAR RİSKİ HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUŞ ÖNCESİNDE SAATLER DEĞİŞEBİLİR. GARANTİTATİL TRAVEL SERVICE BU DEĞİŞİKLİKLERİ EN KISA SÜREDE BİLDİRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEĞİŞME RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR. YURTDIŞI TURLARIMIZ İÇİN % 35 PEŞİN ALINARAK KAYIT YAPILABİLİR

PUGLİA ,ALBERO BELLO, LOCORONTODO, İTALYA’NIN GİZLİ HAZİNELERİ

Çok özel bir gezi, sizi Puglia’nın otantik gastronomisi için seyahate davet ediyoruz.. Zeytin bahçeleri, bol zeytin yağı, üzüm bağlarını kucaklayan ovalar, engebeli dağlar ve Adriyatik Denizi’nden farklı lezzetler.. Balıkçılar, taze tutulmuş deniz ürünlerini tarihi sokaklarda bulunan pazarlarda sergilenirken size Kaleler ve masal evler eşlik edecek. Bu gezi İtalyan ve puglia mutfağının unutulmaz lezzetlerini keşfetmenin yanı sıra Masalsı sokakları ve yapıları Puglia, Albero, Locorontodo ve Barok şehri Lecce’yi keşfetmenizi sağlayacak.

İSTANBUL BARİ LOCORONTODO

İstanbul Atatürk  Havalimanı dış hatlar terminalinde uçuşumuzdan iki saat önce tüm seyahatimiz boyunca sizler ile birlikte olacak rehberimiz ile buluşmamızın ardından check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlayacağız. Lokal saat 13:535 de ile THY nin TK 1445 sefer sayılı uçuşu ile Bari’ye hareket edeceğiz. Yaklaşık 2 saatlik uçuşumuzun ardından Bari’ye varıyoruz.  Varışımızın ardından havalimanında lokal rehberimiz ve transfer aracımız ile buluşacağız.

Bari’den yolculuğumuz Locorontodo ve  Puglia’ya doğru olacak yaklaşık  saatlik bir yolculuk yapacağız. Varışımızın ardından geleneksel bir yapıda nesillerdir aynı aile tarafından işletilen otelimize giriş yapacağız. Sonrasında Muhteşem bir Yürüyüş turu bizi bekliyor.

Sakin ve dinginlik veren Locorotondo kasabasında en gürültülü sesler, genellikle kafelerin dışına taşan Arnavut kaldırımı sokaklarında sürüklenen kahkahalar yüzünden gelir. Kasaba, Murge Platosunda deniz seviyesinden 1.350 metre yüksekliktedir. Tarihi şehir merkezi beyaz cephelere zenginlik veren kırmızı sardunya çiçeklerinin pencerelere ahenk verdiği evlerle bezenmiştir.  Gözleriniz, 18. ve 19. yüzyıllar arasında inşa edilen labirent sokakları ve sokakların ortasında bulunan Şehit Tarikatı Kilisesini bulacaktır. Evleri eğimli çatılar tanımlar ve çevresinde ki İtria vadisi zümrüt tonları ile parıldamaktadır.

Yürürken, Grace Madonna’nın 12. yüzyıl dan kalma kilisesinin Romanesk cephesini göreceksiniz ve dikkatiniz taze yapılmış orekchiette aromaları eşliğinde küçük kulaklar gibi şekillendirilmiş geleneksel makarna restoranlarına kayacak, minutolo üzümünden yapılan hoş bir şarabı yudumlamak ve serin, ferahlatıcı esintinin keyfini çıkarmak için açık bir masaya oturabilirsiniz. En iyi İtalya seyahat uzmanı rehberimiz, bu güzel bölgenin yiyecekleriyle yolculuğa başlamadan önce deneyiminizin otantik ve keyifli olmasını sağlayacaktır.

LOCORONTODO, ALBEROBELLO’DA ÜZÜM BAĞLARI VE ÇEKİCİ BİR ŞARAP TECRÜBESİ

Sabah etkileyici bir manzara eşliğinde ev yapımı reçeller ve Cookie ler, aromalı tereyağlar ile  kahvaltımızı gerçekleştirdikten sonra Alberobello Kasabasına doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz esnasında tepelerde yükselen ve alçalan beyaza yıkanmış evler ile bir masal diyarında gibi hissedeceksiniz.

Ortaçağda geleneksel mimari tasarım, yaz ve kış aylarında evlerin iç mekanlarının bir yıl boyunca sıcak kalmasını sağlamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Zeytin bahçeleri ve üzüm bağları ovaları sararken den fazla beyaz boyanmış evler şehri doldurur ve Aia Piccola Bölgesi ile Piazza del Popolo arasında yoğunlaşırlar. Buradaki en eski ev En eski ev 14. yüzyıla kadar uzanmaktadır..

Varışımızın ardından antik bir mahzenin içinde bulunan şarap müzesinde geçmişte bağlardan üzümleri biçmek ve üzümleri basmak için kullanılan tarihi araçları göreceksiniz. Tadım odasına gitmeden önce bun anlamda bölgedeki teknolojik gelişmeleri  göreceksiniz. Sonrasında bu konuda uzman kişiler tarafından bir Rose şarabının çilek, ahudu, ve yumuşak şeker aroması ile keyifli bir içim gerçekleştireceksiniz. Öğle yemeğimizi Lokal bir restaurantta geleneksel lezzetler eşliğinde alacağız.  Locorontodo turumuz sonrası otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 BAROK LECCE VE ÖZEL PİŞİRME SINIFI GEZİSİ

Kahvaltıdan sonra otelimizden hareket ile Barok şehir Lecce’ye hareket edeceğiz. Şehrin eski durumu, Santa Croce Kilisesi’ni süsleyen dramatik heykeller ile kendini gösterir. Yapı birkaç yüzyıl önce hayvanları, gargoyleleri ve kutupları tasvir eden karmaşık telkari ve süslemelerle inşa edildi. Piazza del Duomo’nun ana meydanı Barok dönemi sanatının merkezini temsil eder. Dükkanlarda papier-mâché eserleri sergileniyor ve rehberiniz meydanın içine giren dar girişlere işaret edecek.  Bu girişler yerlilerin istilalar sırasında korumak için meydanın içine girmesini sağlıyor.

Şehrin yaldızlı sokaklarında dolaşırken, Puglia mutfağının inceliklerini öğrenmek için size rehberlik etmek için hazır bir şefle tanışacağız ve şefimiz eşliğinde Yuvarlama ve katlama tekniğini öğrendikten sonra, mükemmel orecchiette makarna hazırlamış olacaksınız. Kendi yaptığımız bu lezzetli makarnayı aromatik ve yumuşak dokulu bir şarap ile aldıktan sonra Otelimize geri dönüyoruz. Akşam Yemeğimizi geleneksel lokal bir restaurantta alacağız. Sonrasında geceleme otelimizde.

BURATA SINIFI BİR ZEYTİNYAĞI TADIMI VE OSTUNİ GEZİSİ

Bugün kahvaltımızdan sonra Puglia Lezzetlerini keşfetmeye devam edeceğiz.  Lokal bir çiftçi ile buluşarak kadifemsi dokusu ve baştan çıkarıcı lezzeti ile Burata peynirinin nasıl yapıldığını göreceğiz.  Bunun için bir aile tarafından işletilen bir çiftliği ziyaret edeceğiz.

İneklerin, yemyeşil  otlar üzerinde serbestçe otladığını göreceksiniz ve Güney İtalya güneşinin sıcaklığı dağılmakta olan ağaçların gölgesinde kaybolacak. Daha sonra peynirin işlenmesinin adımlarını öğrenmek için mandıraya gideceğiz.

Mükemmel burrata yapmak için teknikleri öğrendikten sonra rehberimiz ile birlikte, tadım odasına gideceğiz. Ardından çiftçiye hoşça kal diyerek, standart, virgin ve sızma zeytinyağı arasındaki farklılıkları keşfetmek için yakınlardaki bir zeytin çiftliğine konuk olacağız.

Sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve sonrasında serbest z

MATERA’NIN ORTAÇAĞ EVLERİ VE KAYA MAĞARALARI

Sabah kahvaltımızdan sonra benzersiz Matera şehrini ziyaret etmek için gün boyunca Basilicata bölgesine yani Puglia’ya gideceğiz. Ortaçağ binaları, eski mağaralar havzadaki uçurumları kaplayan Murgia, Matera’nın engebeli duvarı üzerinde yükseliyor. Durum buğdaydan yapılmış makarna aroması, güney bölgesi mutfağını en iyi simgeleyen biber olan pepperoncino ile hazırlanan sosların baharatlı aromasının eşliğinde, restoranların dışına doğru sürüklenen kokuyu alacaksınız.

Evlerden çıkan benzersiz bir aroma kokusu alacaksınız ve kokunun, çiçek ve haşlanmış patateslerden yapılmış büyük bir ekmek somunu olan panella olduğunu keşfedeceksiniz. Kentin üst terasına katedral hakimdir ve dar Arnavut kaldırımlı sokakları vadinin eteklerine inen geniş merdivenlere çıkarken yaldızlı kenarlar ile parlayan muhteşem 13. yüzyıl Bizans fresklerine sahiptir. Matera, 1950’li yıllara kadar yerli halk tarafından kullanılmış mağara evleri ile ünlüdür.

Mağaraların hem kapı hem de kapı çerçeveleri vardır, bu yüzden hayal ettiğiniz açık hava mağaralarının aksine kayadan oyulmuş evler gibi görünmektedirler. Yaklaşık 20.000 dönümlük alanı kaplayan 150 farklı kaya kilisesinden birine girebilirsiniz Soluk freskler dar koridorlarla, özellikle de Santa Maria d’Idris ile San Giovanni’nin Monterrone arasındaki bağlantıları boyunca Bizans stilinde Azizler ve İncil resimleri tasvir edilmektedir. Öğle yemeğimizi local bir restaurantta alacağız. Matera gezimiz sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği için Local gurme lezzetlerin sunulduğu bir restaurantı tercih edeceğiz.

BARİ BALIK PAZARI VE ALTA MURGIA ULUSAL PARKI

Sabah kahvaltımız sonrası bugün önemli liman kenti Bari’ye geçiyoruz. Balıkçı teknelerine, Büyük gemilere ve yelkenlilere ev sahipliği yapan Bari’de Kalabalık balık pazarını ziyaret edeceğiz. Her gün buraya teknelerden taze tutulmuş, Mürekkep balığından, Midyeye ve deniz kestanesine kadar taze deniz ürünleri getirilir.

Öğle yemeğimizi deniz mahsulleri sunan bir restaurantta aldıktan sonra Alta Mulgia ulusal parkına geçeceğiz.  Burada ki ince deniz meltemi, zamanla şarapların dokusunu ve lezzetini değiştirmeye yardımcı olacak mineralleri taşır ,araziyi keşfettikten sonra, burada üretilen şarapların bir örneği ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.  Ulusal park gezimiz sonrası Otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi Lokal bir restaurantta alacağız.

LOCORONTODO BARİ İSTANBUL

Sabah kahvaltımız sonrası istanbul’a hareket için hazırlanacağız. Otelden check out işlemlerimizi tamamladıktan sonra Serbest zaman. Transfer aracımızın geliş saatinde otelde buluşarak Bari Havalimanına geçiyoruz. TK1446 sefer sayılı İstanbul uçağı için check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlayarak lokal saat ile 15:35 de istanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuş sonrası lokal saat ile 18:30 da İstanbul Atattğrk havalimanına varıyoruz. Varışımızın ardından bu keyifli ve eşsiz gezimizi noktalayarak sizlere veda ediyoruz.

Harita Yükleniyor...

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Lütfen Seyahate başlamak istediğiniz tarihi aşağıda ki takvim den seçerek devam ediniz.

Müsait
Müsait Değil
Seçili
Tur tipi: Özel Tarih
En Fazla Kişi Sayısı: 12
Konum: Puglia, Bari, italya, Yurt Dışı
Değerlendirme :
Hareket Tarihi:
Dönüş Tarihi:
Yetişkin:
Çocuk:
Bebek:

Seyahatseverlerin oylaması

 • Mükemmel
  0
 • Çok iyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Korkunç
  0
Yorum Yaz

Özet

 • Sleep
 • Location
 • Service
 • Cleanliness
 • Room(s)

Bu tur ile ilgili degerlendirmenizi paylaşın!

inceleme yok
Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

€2.450,00

 • 5* Lüx Konaklama ve en iyi geleneksel Restaurantlarda Öğle ve Akşam yemekleri ile tüm geziler dahil Programdır.
 • Program Gastronomi ve Kültürel keşif ağırlıklı olup Özel ilgi Programıdır. Geleneksel İtalyan yemek pişiriciliği, Peynir, Zeytinyağı ve Üzüm ve Şarap üretim çiftlikleri dahildir.
 • Bu Program : 21-27 Eylül 2017 / 27 EKim-02 Kasım 2017 ve 17-24 Mayıs 2018 Tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Bu programa kayıtlar tur başlangıç tarihinden 7 Gün önce kapanmaktadır.