kapadokya turuCappadocia-Hot-Air-Balloon-Festival-Turkey-1dec141f96deccb97799140a5d0c8332ckapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turukapadokya turu

Tur Programı!

Pegasus Airlines • İstanbul/Nevşehir PC 267 05:40>>Varış:07:05

 • Nevşehir/İstanbul PC 268 22:45>>Varış:00:05

1. Gün   İSTANBUL-KAPADOKYA:
Sabah Saat 05:30 da istanbul Sabiha Gökçen havalimanında Check in ve bagaj işlemleri için hazır bulunuyoruz. Sonrasında Pegasus havayollarının 07:05 uçuşu ile Nevşehir havalimanına  Saat 08: 25 de ise kayseri Havalimana hareket edecek olan uçuşumuz yaklaşık 1 saat 30 dakika sürecektir. Havalimanına varışımızın ardından alanda bekleyen özel aracımız ile Kapadokya bölgesine transferimizi gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Otelimize varacağız. Check in işlemleri sonrasında Lobide rehberimiz ile buluşarak Kapadokya Programımızı gerçekleştireceğiz. Bu gün bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi’ni ( Panaromik ) seyretme ve fotoğraflama imkânı, Güvercinlik Vadisi , Onyx Taş Atölyesinde taşların özellik ve işlenişlerine dair bilgiler alıp,  Öğle Yemeği Sonrası , Eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri ( Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri ), yemekhane, mutfak, kiler ve Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Şarap Mahzenlerini gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı bulacağız. Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Buradan Asmalı Konak ( Panaromik ) dizisinin de çekildiği, Rum taş işçiliğinin en iyi örneklerini görebileceğiniz Mustafapaşa’ya gidiyoru. Gezimiz Sonrası, Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

2. Gün  ÇAVUŞİN – PAŞABAĞ – AVANOS - İSTANBUL
Sabah kahvaltı Sonrası Rehberimiz ile Otelde buluşarak bugün ki programımızı gerçekleştireceğiz. (Arzu eden misafirlerimiz Sabah erken saatlerde Balon turuna katılabilir ) Pek çok Fantastik ve Bilim Kurgu Filme Çekildiği Çavuşin Ören Yerini ziyaret ediyoruz. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğimiz Paşabağları (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. İlginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ( Dervent Vadisi ) gezisi ardından, çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’da Kızılırmak’ı görüp çamurundan yapılan çanak - çömleklere dair bilgi alıyoruz. Öğle Yemeği Sonrası , düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri ( veya Kaymaklı Yeraltı Şehri ) ni geziyoruz. Gezimiz sonrası otelimize geri dönüş ve Otelimizden check out ile havalimanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 21:00 da istanbul'a hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık yolculuk sonrası istanbul sabiha Gökçen havalimanına varışımızı takiben gezimizi noktalıyoruz.
4* Merkezi Otel Konaklaması

 • Tarifeli Seferler ile istanbul-Nevşehir-İstanbul Gidiş Dönüş Ekonomi sınıf Uçak biletleri

 • Belirtilen yada seçeceğiniz Otelde 1 Gece 2 Gün Yarım Pansiyon Konaklama

 • Tüm Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri

 • Programda belirtilen tüm çeve gezileri

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

 • Profosyonel rehberlik ve Asistanlık hizmetleri

 • Zorunlu Seyahat sigortası


 • Otel konaklama konsepti dışında kalan tüm yiyecek ve içecekler

 • Tüm Otel extraları

 • Kişisel harcamalar ve Bahşişler

 • Öğle Yemekleri

 • Varsa programda belirtilen extra turlar ve geziler

 • Özel istekli gezi ve programlar

 • Geniş Kapsamlı Seyahat sağlık sigortası

Kapadokya Turu

1. Gün   İSTANBUL-KAPADOKYA:
<style=”text-align: justify;”>Sabah Saat 05:30 da istanbul Sabiha Gökçen havalimanında Kapadokya Gezi mize  başlamak üzere Check in ve bagaj işlemleri için hazır bulunuyoruz. Sonrasında Pegasus havayollarının 07:05 uçuşu ile Nevşehir havalimanına  Saat 08: 25 de ise kayseri Havalimana hareket edecek olan uçuşumuz yaklaşık 1 saat 30 dakika sürecektir. Havalimanına varışımızın ardından alanda bekleyen özel aracımız ile Kapadokya bölgesine transferimizi gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Otelimize varacağız. Check in işlemleri sonrasında Lobide rehberimiz ile buluşarak Kapadokya Programımızı gerçekleştireceğiz. Bu gün bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi’ni ( Panaromik ) seyretme ve fotoğraflama imkânı, Güvercinlik Vadisi , Onyx Taş Atölyesinde taşların özellik ve işlenişlerine dair bilgiler alıp,  Öğle Yemeği Sonrası , Eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri ( Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri ), yemekhane, mutfak, kiler ve Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Şarap Mahzenlerini gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı bulacağız. Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Buradan Asmalı Konak ( Panaromik ) dizisinin de çekildiği, Rum taş işçiliğinin en iyi örneklerini görebileceğiniz Mustafapaşa’ya gidiyoru. Gezimiz Sonrası, Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

2. Gün  ÇAVUŞİN – PAŞABAĞ – AVANOS – İSTANBUL
<style=”text-align: justify;”>Sabah kahvaltı Sonrası Rehberimiz ile Otelde buluşarak bugün ki programımızı gerçekleştireceğiz. (Arzu eden misafirlerimiz Sabah erken saatlerde Balon turuna katılabilir ) Pek çok Fantastik ve Bilim Kurgu Filme Çekildiği Çavuşin Ören Yerini ziyaret ediyoruz. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğimiz Paşabağları (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. İlginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ( Dervent Vadisi ) gezisi ardından, çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’da Kızılırmak’ı görüp çamurundan yapılan çanak – çömleklere dair bilgi alıyoruz. Öğle Yemeği Sonrası , düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri ( veya Kaymaklı Yeraltı Şehri ) ni geziyoruz. Gezimiz sonrası otelimize geri dönüş ve Otelimizden check out ile havalimanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 21:00 da istanbul’a hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık yolculuk sonrası istanbul sabiha Gökçen havalimanına varışımızı takiben Kapadokya Turu muzu noktalıyoruz.

kapadokya turu
kapadokya turu
Harita Yükleniyor...

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Lütfen Seyahate başlamak istediğiniz tarihi aşağıda ki takvim den seçerek devam ediniz.

Müsait
Müsait Değil
Seçili
Tur tipi: Özel Tarih
En Fazla Kişi Sayısı: 5
Konum: Nevşehir, Göreme, Ürgüp, Avanos, Türkiye
Değerlendirme :
Hareket Tarihi:
Dönüş Tarihi:
Yetişkin:
Çocuk:
Bebek:

Seyahatseverlerin oylaması

 • Mükemmel
  0
 • Çok iyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Korkunç
  0
Yorum Yaz

Özet

 • Sleep
 • Location
 • Service
 • Cleanliness
 • Room(s)

Bu tur ile ilgili degerlendirmenizi paylaşın!

inceleme yok
Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

€549,00

Her Cuma ve Cumartesi günleri 2 Gece 3 Gün Pegasus havayolları ile kesin hareketli Kapadokya Turu