Halkidiki

halkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turuhalkidiki turu

Tur Programı!

uludağ otobüs ulaşımı


 • Suadiye Oteli Önü : 20:00

 • Beşiktaş Yıldız Camii : 21:00

 • Ataköy Olimpiyat evi : 22:00

 • Tekirdağ Muratlı : 23:40

1.GÜN :  İSTANBUL / İPSALA / HALKİDİKİ :

Siz değerli misafirlerimiz ile ilk önce istanbul Suadiye oteli önünde saat 21:30’da hareketimizin ardından, 22:00 Beşiktaş yıldız camii, 22:30 Ataköy olimpiyat evi hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımızda bulunan Silivri, Tekirdağ ve Edirne’den programa katılan misafirleirmizi de alabilme imkanımız bulunmakta olup saat 01: 30 sularında İpsala sınır kapısına varmış olacağız. Burada pasaport işlemlerimizi tamamlarken Free shop tan alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.  sonrasında Yunanistan tarafında ki sınır kapısına geçiyoruz. Aynı şekilde bura da da vize ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Dedeağaç kavala Selanik yol güzergahınında yer alan otobanı kullanarak Halkidiki yarım adasının Kasandra bölümüne doğru yolumuza devam ediyoruz.


2.GÜN :  HALKİDİKİ

Sabah saatlerinde Selanik kavala arasında ihtiyaç molamızın ardından yaklaşık 1:30 saatlik yolculuk sonrası Halkidiki yarım adasına merhaba diyoruz. Saat 10:00-10:30 sularında otelimize varışımızın ardından müsait olan odalarımızı aldıktan sonra dinlenme ve serbest zaman. Tüm gün otelin plajında deniz ve güneş’in keyfini çıkarabilirsiniz. geceleme otelimizde.3.GÜN : HALKİDİKİ – SANİ BEACH :

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Halkidiki’nin en güzel kumsallarından biri olan sani Beach bölgesine extra gezi düzenleyeceğiz. Tüm bembeyaz kumlar ve turkuaz rengi denizin yer aldığı sani Beach kumsallarında deniz ve güneş’in keyfini çıkarabilrisiniz. Saat 16:00 sularında otelimize geri dönüş sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte akşam yemeği ve Şehir merkezi Kalitea için program yapılacaktır. Katılmak isteyen misafirlerimiz rehberlerimiz ile irtibata geçebilir.4.GÜN : HALKİDİKİ

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyenler Misafirlerimiz için extra düzenleyeceğimiz karadan Sithonia adası turuna katılabilirler. Sithonia adası Halkidiki yarım adasının ortada kalan bölümü olaup turkuaz rengi doğal plajlara ve benzersiz koylara evsahipliği yapmaktadır. Sonrasında otelimize geri dönüş gerçekleştireceğiz. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Akşam yemeği için Halkidiki’nin en güzel mekanlarından biri olan Afitos kasabasına gideceğiz. Akşam yemeği’ni meşhur Yunan tavernalarında müzik eşliğinde aldıktan sonra otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.5.GÜN :HALKİDİKİ- KAVALA – İPSALA - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası serbest zaman odalarımızdan check out işlemlerimizi tamamlayarak aracımıza geçiyoruz. Saat 10:00 da otelden hareket ile istanbul’a doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız da bulunan kavala da öğle yemeği ve 1 saatlik molanın ardından İpsala sınır kapısına doğru yola çıkıyoruz. Yunanistan tarafından yapacağımız vize ve pasaport işlemleri esnasında Free shop alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında Keşan Tekirdağ üzerinden istanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Gece saat 12:00 – 12:30 sularında istanbul’a varışımızın ardından turumuzu noktalıyoruz

4* Mendi Beach Hotel

 • Lüx otobüsler ile istanbul-Halkidiki-istanbul arası ulaşım

 • 4* Otelde 3 gece Oda Kahvaltı konaklama

 • Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 • Araç içi ikramlar

 • panaromik selanik şehir turu

 • Zorunlu Seyahat sigortası


 • Konaklama konsepti dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler

 • Tüm Otel extraları

 • Programda belirtilen ekstra turlar

 • Kişisel harcamalar ve bahşişler

 • Yunanistan vize ücreti ve hizmet bedeli

 • Geniş Kapsamlı Seyahat sağlık sigortası

ÜLKEYE GİRİŞ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
T.C. VATANDAŞLARINA YUNANİSTAN’A GİRİŞTE VİZE UYGULAMASI BULUNMAKTADIR. TUR KALKIŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE BİRLİKTE SCHENGEN VİZENİZ BULUNMALIDIR.

UYARI : GARANTİTATİL HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİDİR. ÖZEL UÇUŞLARDA RÖTAR RİSKİ HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUŞ ÖNCESİNDE SAATLER DEĞİŞEBİLİR. GARANTİTATİL TRAVEL SERVICE BU DEĞİŞİKLİKLERİ EN KISA SÜREDE BİLDİRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEĞİŞME RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR. YURTDIŞI TURLARIMIZ İÇİN % 35 PEŞİN ALINARAK KAYIT YAPILABİLİR

Halkidiki Turu

1.GÜN :  İSTANBUL / İPSALA / HALKİDİKİ :

Siz değerli misafirlerimiz ile ilk önce istanbul Suadiye oteli önünde saat 21:30’da hareketimizin ardından, 22:00 Beşiktaş yıldız camii, 22:30 Ataköy olimpiyat evi hareket ile Halkidiki tur yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımızda bulunan Silivri, Tekirdağ ve Edirne’den programa katılan misafirleirmizi de alabilme imkanımız bulunmakta olup saat 01: 30 sularında İpsala sınır kapısına varmış olacağız. Burada pasaport işlemlerimizi tamamlarken Free shop tan alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.  sonrasında Yunanistan tarafında ki sınır kapısına geçiyoruz. Aynı şekilde bura da da vize ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Dedeağaç kavala Selanik yol güzergahınında yer alan otobanı kullanarak Halkidiki yarım adasının Kasandra bölümüne doğru yolumuza devam ediyoruz.

2.GÜN :  HALKİDİKİ

Sabah saatlerinde Selanik kavala arasında ihtiyaç molamızın ardından yaklaşık 1:30 saatlik yolculuk sonrası Halkidiki yarım adasına merhaba diyoruz. Saat 10:00-10:30 sularında otelimize varışımızın ardından müsait olan odalarımızı aldıktan sonra dinlenme ve serbest zaman. Tüm gün otelin plajında deniz ve güneş’in keyfini çıkarabilirsiniz. geceleme otelimizde.

3.GÜN : HALKİDİKİ – SANİ BEACH :

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Halkidiki’nin en güzel kumsallarından biri olan sani Beach bölgesine extra gezi düzenleyeceğiz. Tüm bembeyaz kumlar ve turkuaz rengi denizin yer aldığı sani Beach kumsallarında deniz ve güneş’in keyfini çıkarabilrisiniz. Saat 16:00 sularında otelimize geri dönüş sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte akşam yemeği ve Şehir merkezi Kalitea için program yapılacaktır. Katılmak isteyen misafirlerimiz rehberlerimiz ile irtibata geçebilir.

4.GÜN : HALKİDİKİ

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyenler Misafirlerimiz için extra düzenleyeceğimiz karadan Sithonia adası turuna katılabilirler. Sithonia adası Halkidiki yarım adasının ortada kalan bölümü olaup turkuaz rengi doğal plajlara ve benzersiz koylara evsahipliği yapmaktadır. Sonrasında otelimize geri dönüş gerçekleştireceğiz. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Akşam yemeği için Halkidiki’nin en güzel mekanlarından biri olan Afitos kasabasına gideceğiz. Akşam yemeği’ni meşhur Yunan tavernalarında müzik eşliğinde aldıktan sonra otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.

5.GÜN :HALKİDİKİ- KAVALA – İPSALA – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası serbest zaman odalarımızdan check out işlemlerimizi tamamlayarak aracımıza geçiyoruz. Saat 10:00 da otelden hareket ile istanbul’a doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız da bulunan kavala da öğle yemeği ve 1 saatlik molanın ardından İpsala sınır kapısına doğru yola çıkıyoruz. Yunanistan tarafından yapacağımız vize ve pasaport işlemleri esnasında Free shop alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında Keşan Tekirdağ üzerinden istanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Gece saat 12:00 – 12:30 sularında istanbul’a varışımızın ardından Halkidi Turu muzu noktalıyoruz.

halkidiki turu
halkidiki turu
Harita Yükleniyor...

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Lütfen Seyahate başlamak istediğiniz tarihi aşağıda ki takvim den seçerek devam ediniz.

Müsait
Müsait Değil
Seçili
Tur tipi: Her Gün Hareketli
Süre: 4 Gün
En Fazla Kişi Sayısı: 38
Konum: Halkidiki, Selanik, Yunanistan
Değerlendirme :
Hareket Tarihi:
Dönüş Tarihi:
Yetişkin:
Çocuk:
Bebek:

Seyahatseverlerin oylaması

 • Mükemmel
  0
 • Çok iyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Korkunç
  0
Yorum Yaz

Özet

 • Sleep
 • Location
 • Service
 • Cleanliness
 • Room(s)

Bu tur ile ilgili degerlendirmenizi paylaşın!

inceleme yok
Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

€290,00

Egenin maldivleri Halkidiki bayramda 04, 05 Temmuz ve 30 Ağustos 2016 hareket ile 4 gece 5 gün