Boracay Mandarin Island Hotel

boracay-mandarin-island-02boracay-turu-01boracay-mandarin-island-23boracay-mandarin-island-01boracay-mandarin-island-03boracay-mandarin-island-04boracay-mandarin-island-05boracay-mandarin-island-06boracay-mandarin-island-07boracay-mandarin-island-08boracay-mandarin-island-09boracay-mandarin-island-10boracay-mandarin-island-11boracay-mandarin-island-12boracay-mandarin-island-13boracay-mandarin-island-14boracay-mandarin-island-15boracay-mandarin-island-16boracay-mandarin-island-17boracay-mandarin-island-18boracay-mandarin-island-19

Tur Programı!

Ethiad-logo

 • İstanbul/Manila EY 96 14:15>>Varış:16:15

 • Manila/ İstanbul EY 424 01:15>>Varış:12:45

Boracay Adası Turu Shangrai la Hotel


01 ve 02. Gün : İstanbul-Manila-Kalibo Boracay

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben tarifeli seferimiz ile Filpinlerin başkenti Manila'ya Boracay Adası turu muz için 17:25 de hareket ediyoruz. Lokal Saat ile 16:35 de Manilaya varışımızın ardından Gümrükve bagaj işlemlerimizi hallederek Manila'dan Boracay adasına gitmek üzere lokal uçuşumuzun için check in ve bagajlarımızı teslim ediyoruz. Saat 20:00 da Koliba'ya hareket sonrası yaklalık 1 saatlik uçuşun ardından 21:00 da Koliba'ya varmış olacağız. Varışımızın ardından alanca sizi bekleyen Transferman ve araç ile birlikte otelimize transferimizi gerçekleştireceğiz. Otelimize check in sonrası serbest zaman..


03. Gün : Boracay

Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Otelinizin aktivitelerinden ve Boracay adasının palmiye ağaçlarının gölgesinde beyaz kumlar ile kaplı turkuaz rengi denizin tadını çıkarabilirsiniz..


04. Gün : Boracay

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman, dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Hoping Island Turu’yla Boraçay’daki ikinci gününüze farklı bir deneyim katabilirsiniz. Teknemize binmek için, otelimizden çıkarak Balabag’a doğru yol alıyoruz. Burada teknemize binerek, ilk durağımız olan Magic Island’a doğru harekete geçiyoruz. Boraçay’ın güneydoğusunda yer alan bu adalara doğru giderken yolda yüzen restoranlar ve yüzen dalış okulları dikkatinizi çekiyor. Bu ada muhteşem doğasıyla bizi karşılıyor. Farklı kademelerde bambudan yapılmış tramplenler içeren bu adada, dilediğiniz yüksekliği seçip kendinizi berrak denizin kollarına bırakabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz mercan parçalarıyla kaplanmış yürüyüş yollarında gezinerek kendimizi yeşilin huzuruna dalma fırsatınız da var. Adadan ayrıldıktan 10 dakika sonra, ikinci adamız Crystal Cove Island’a geçiyoruz. İki kristal mağaraya dik merdivenlerden geçişimizi yapıyoruz, dilerseniz mağaranın içinde de denize girebilirsiniz. İkinci mağarada ise dar bir tünelde ilerleyerek denize açılıyoruz. Ardından harekete geçerek son adamız, adını timsaha olan benzerliğinden alan Crocodile Island’a yakın bir noktada konumlanıp, şnorkellerimizle mercanların ve renkli tropik balıkların hayatına dalıyoruz. Bu keyifli turumuzun ardından dinlenmek için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.


05. Gün : Boracay

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Başka yerlerde karşınıza çıkması zor olan bir sualtı deneyimi yaşamak isterseniz, sizi ekstra olarak düzenlediğimiz Helmet Diving Turu’muzla güne başlayabilirsiniz. Bu tur size sanki yolda yürüyormuşçasına okyanusun altında yürüme şansı sunuyor.  Bu akıl almaz deneyim için otelimizden ayrılarak teknemizle dalış için uygun sığ bir noktaya konumlanıyoruz. Su altında rahatça nefes alıp gözlerinizi özgürce açabileceğiniz imkânlar sunacak camdan yapılmış başlıklarımızı giyerek su altındaki olağanüstü yaşama katılmak için son hazırlıklarımızı yapıyoruz. Size eşlik eden yetkilimizle beraber deniz altında kum üzerinde yürüyerek su altının renkli muhteşem dünyasının bir parçası olacaksınız. Hatta etrafınızı saran rengârenk balıkları ellerinizle besleme şansına bile sahipsiniz. Üstelik bu gezi sırasında yer altında çekilen fotoğrafınızla unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Yaşadığımız etkileyici deneyimin sonunda dinlenmek üzere otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.


06. Gün : Boracay

Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Otelinizin aktivitelerinden ve Boracay adasının palmiye ağaçlarının gölgesinde beyaz kumlar ile kaplı turkuaz rengi denizin tadını çıkarabilirsiniz..


07. Gün : Boracay

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Boracay adasının tüm egzotismini  arada sunan bir macera arıyorsanız, ekstra olarak düzenlediğimiz Indiana Jones Eco Turu’na katılabilirsiniz. Filipinlerin en uzun mağarası olan Nabas’ı keşifle başlayan yolculuğumuzda, burada ilginç kristalize sarkıt ve dikitlerle karşılaşıyoruz. Dağın kalbine doğru ilerleyen heyecanlı yolculuğumuzda, Hurom-Hurom’da doğal kaynak suyuna ulaşarak, burada serinleme fırsatını yakalıyoruz. Yağmur ormanlarıyla çevrili bu fantastik ortamda vahşi doğayla buluşup, kuş sesleri eşliğinde cenneti andıran bu yerde huzura kavuşmamak elde değil. Ayrıca burada fotoğraflayabileceğiniz birçok akıl almaz kareler de yakalama şansınız oluyor. Keyifli bir öğle yemeği sonrası, içinizdeki Indiana Jones ruhuyla sahip olduğunuz olağanüstü hatıralarla beraber otelimize doğru harekete geçiyoruz.


08. Gün : Boracay-Manila-istanbul

Kahvaltıdan sonra Manila'ya uçuş saatimize kadar serbest zaman. Sonrasında otelimizden 19:30 da hareket ile Kalibo havalimanına geçeceğiz. Havalimanına geçişimizin ardından saat 21:45 de ki Manila'ya hareket ediyoruz.  saat 22: 50 de manila'ya inişimiizn ardından istanbul için check in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. sonrasında saat 00:10 da istanbul için hareket ediyoruz. Lokal saat ile 12:20 de istanbula varışımızın ardından Boracay adası turu muzu tamamlıyoruz.


 • Tarifeli Seferler ile istanbul-Manila Fidiş Manila-istanbul Gidiş Dönüş Ekonomi sınıf Uçak biletleri

 • Belirtilen Otelde 7 Gece 7 Gün Oda kahvaltı Konaklama

 • Tüm Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri

 • Manila - Kalibo - Manila Arası ara uçuşlar

 • Lokal rehberlik ve Asistanlık hizmetleri

 • Zorunlu Seyahat sigortası


 • Oda Kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler

 • Tüm Otel extraları

 • Kişisel harcamalar ve Bahşişler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

 • Programda belirtilen extra turlar ve geziler

 • Özel istekli gezi ve programlar

 • Geniş Kapsamlı Seyahat sağlık sigortası

ÜLKEYE GİRİŞ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
T.C. VATANDAŞLARINA FİLİPİNLER’ DE VİZE UYGULAMASI YOKTUR. TUR KALKIŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT YETERLİDİR.

UYARI : GARANTİTATİL HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİDİR. ÖZEL UÇUŞLARDA RÖTAR RİSKİ HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUŞ ÖNCESİNDE SAATLER DEĞİŞEBİLİR. GARANTİTATİL TRAVEL SERVICE BU DEĞİŞİKLİKLERİ EN KISA SÜREDE BİLDİRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEĞİŞME RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR. YURTDIŞI TURLARIMIZ İÇİN % 35 PEŞİN ALINARAK KAYIT YAPILABİLİR
Harita Yükleniyor...

Seyahatseverlerin oylaması

 • Mükemmel
  0
 • Çok iyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Korkunç
  0
Yorum Yaz

Özet

 • Sleep
 • Location
 • Service
 • Cleanliness
 • Room(s)

Lütfen Seyahate başlamak istediğiniz tarihi aşağıda ki takvim den seçerek devam ediniz.

Müsait
Müsait Değil
Seçili
Tur tipi: Özel Tarih
En Fazla Kişi Sayısı: 9
Konum: Boracay, Manila, Filipinler, Yurt Dışı
Değerlendirme :
Hareket Tarihi:
Dönüş Tarihi:
Yetişkin:
Çocuk:
Bebek:

Bu tur ile ilgili degerlendirmenizi paylaşın!

inceleme yok
Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

€1.490,00

Filipinlerin bu tatil adası Boracay'ı en iyi fiyatlar ile keşfedin. Her hafta hareketli Boracay turları en geniş seçenekler ile Garantitatil.com da

Bölgedeki Diğer Turlar

İNDİRİM FIRSATLARI!

Yapacağınız tüm rezervasyonlarda kredi kartlarına 9 taksit avantajı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ilk rezervasyonunuz sonrası, yapacağınız diğer rezervasyonlarınızda kullanmak üzere % 10 luk indirim kuponunuz mail adresinize gönderilmektedir.

saraybosna turu

saraybosna turu