Bellapais Yolu No:2 - Bellapais - Girne - Kıbrıs

Bella View Hotel.1Bella View Hotel.2Bella View Hotel.3Bella View Hotel.4Bella View Hotel.5Bella View Hotel.6Bella View Hotel.7Bella View Hotel.8Bella View Hotel.9Bella View Hotel.10Bella View Hotel.11Bella View Hotel.12Bella View Hotel.13Bella View Hotel.14Bella View Hotel.15Bella View Hotel.16Bella View Hotel.17Bella View Hotel.18Bella View Hotel.19Bella View Hotel.20Bella View Hotel.21Bella View Hotel.22Bella View Hotel.23Bella View Hotel.24Bella View Hotel.25Bella View Hotel.26Bella View Hotel.27Bella View Hotel.28Bella View Hotel

Rezervasyon için uygun odalar

  Oda Bulunamadı

Konum: Bellapais Monastırına çok yakın olan otelimiz hava alanına 35 km , Girne’ye 2km mesafededir.

Not: 12 yaş altı çocuk kabul edilmez .

Konaklama Konsepti: Oda Kahvaltı                      

Genel Özellikler: Bellapais Monastery Village Otel Beş parmak dağlarının sırtında harika deniz , Girne ve liman manzarası ile sizi ağırlamak için sabırsızlanmaktadır. Bellapais Manastırına çok yakın olan otelimiz hava alanına 35 km, Girne’ye 2km mesafededir. Bellapais Monastery Village otelde 16 adet otel odası, 45 adet bungalow, 2 süit bulunmaktadır. Toplam 64 oda 130 yatak kapasitesine sahiptir.

Konaklama Aksiyonları:  Pazar – Perşembe Girişli Odalarda Alan / Otel Transferi Ücretsiz Sağlanır.

Kart Kapmanyaları: World Kart ile yapılan Ödemelerde şimdi al 4 ay sonra ödemeye başla.

İptal / Ön ödeme
İptal ve ön ödeme koşulları Otel ve oda tipine göre farklılık gösterir. 24 Saat kala yapılan iptaller de Otel 1 gecelik oda bedelini tahsil edebilmektedir. Aşağıda odanızı seçerken Otel şartlarını inceleyiniz.

Çocuklar ve ilave yataklar
Ücretsiz! Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 0- yaş çocuk ücretsiz konaklayabilir. Bebek karyolası kullanılıyorsa bir adet 0- yaşındaki çocuk ve 0- Yaş Çocuk ücretsiz konaklayabilir. İlave yatakta ikinci bir adet büyük çocuk veya ikinci  0- Yaş çocuk için kişi başı gecelik ücret üzerinden % 50 indirimli Konaklar. Odadaki ilave yatak/bebek karyolası kapasitesi 1 adettir, İlave yataklar odada ki mevcut yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir.

Rezervasyon ödemeleri
Garantitatil Rezervasyonunuzu Garanti altına almak için rezervasyon esnasında sizden bir Kredi kartı talep etmektedir. Ancak tüm rezervasyon işlemlerinde otelin ödeme kabul koşullarına göre ödemelerinizi otele girişte gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz provizyon amaçlı alınmakta olup gerek görüldüğünde otel Kredi kartınızdan rezervasyon işlem bedelini girişten önce tahsil edebilir. ödeme şartları Oda seçimi bölümünde belirtilmiştir.

Harita Yükleniyor...

Seyahatseverlerin oylaması

 • Mükemmel
  0
 • Çok iyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Korkunç
  0
Yorum Yaz

Özet

 • Genel Hizmetler
 • Personel
 • Konum
 • Temizlik
 • Odalar

0% Misafirlerin tavsiyeleri

0 - 5 misafir oyu

inceleme yok

Yakınındaki Oteller Bella View Hotel

Otel Hakkında

Bellapais Monastırına çok yakın olan otelimiz hava alanına 35 km , Girne'ye 2km mesafededir. Beş parmak dağlarının sırtında harika deniz , Girne ve liman manzarası ile sizi ağırlamak için sabırsızlanmaktadır. Bellapais Manastırına çok yakın olan otelimiz hava alanına 35 km, Girne'ye 2km mesafededir. Bellapais Monastery Village otelde 16 adet otel odası, 45 adet bungalow, 2 süit bulunmaktadır. Toplam 64 oda 130 yatak kapasitesine sahiptir. 12 yaş altı çocuk kabul edilmez .

Otele Ait Değerlendirmeler

inceleme yok
Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.