Mutlu bir seyahat için GarantiTatil

Garantitatil.com kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir seyahat operatörüdür. Seyahat çözümlerini misafirlerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda planlayarak en iyi misafir memnuniyetini hedef edinmiş bir online seyahat operatörüdür. 

Aynı Catı Altında 15. Yılımız

Kuruluşu 1999 Yılına dayanan Garantitatil.com 2015 yılı itibari ile 15 yıldır faaliyetlerini sürdüren en eski aynı zamanda Gelişen teknoloji ve tüketici eğilimleri neticesinde faaliyetlerini 2001 yılından itibaren online sürdüren, Online  bir Seyahat  Operatörüdür.

Ülkemizde ve Dünya’nın bir çok yerine Turizm operasyonlarını geliştirerek büyütmek amacında  olan Garantitatil.com seyehatlarinde bizi tercih edecek olan misafirlerimize hizmeti en efektif şartlarda Dünyanın heryerinde vermekten mutluluk duymaktadır.

Garanti Tatil, çalışma sistemi, Dünya’nın herhangi bir köşesine yapacağınız seyehatlerde iki kişiden başlayan hizmet verebilme esnekliğine sahiptir.  Ülkemizde Garanti Tatil ve va co operations yaptığı markalarında yer alan Kişiye Özel hizmet sadece Garanti Tatili tercih eden misafirlere özeldir. özellikle uzman olduğumuz destinasyonlarda kişi sayısına bakılmaksızın hareket garantisi sadece Garantitatil.com da mevcuttur.

Garanti Tatil Turizm Sektörünün hemen hemen tüm kollarında faaliyetlerini sürdüren bir Online  bir Tur operatördür. Ürettiğimiz turizm ürün ve hizmetlerimizi eşzamanlı, online Portalımız olan Garantitatil.com ile Sabah-09:00 Gece 22:00 a kadar çalışan Çağrı Merkezimiz aracılığı ile siz değerli gezginler ile buluştururuz..

Üretmiş olduğumuz Turizm hizmetlerini hizmet kalitesini bozulmaması ve misafirlerimize doğru ve kaliteli enformasyon vermek adına  yanlızca Garantitatile ait olan çağrı merkezi ve seyahat Ofislerinden satın alabilirsiniz. Bu mecraların dışında belirtmediğimiz hiçbir kurum Garantitatil adına yetkili satıcı değildir

Garanti Tatil Turizm Sektöründe ki En Geniş ve En avantajlı Satış sistemine ve ürün hizmet portfoyüne sahiptir ve geliştirmeye devam etmektedir. 2013 yılı itibari ile sistemini globalize ederek daha da geliştirmek maksadında olan Garantitatil.com yeni yazılım sistemi ile tedarikçilerin aynı anda ürün ve hizmetlerini güncellemesine olanak sağlayan bir alt yapıya kavuşmuştur.  Bu sayede Siz değerli misafirlerimize eşzamanlı konfirme olanağı sunmaktadır. Çok yakında devreye girecek olan iphone ve android uygulamalarımız ile günün 24 saati rezervasyon gerçekleştirip güvenli seyahatin keyfini çıkaracaksınız.

Garantitatil.com hala hazırda Yurt içi otel operasyonları ve satışı Yurt dışı Otel Rezervasyonları, Yurt Dışı paket programları,  Kişiye Özel Turlar, Yurt içi Kültür Turları, Yurt Dışı Kültür Turları, kurumsal hizmetler, temalı geziler, biletleme hizmetleri, Transfer ve Handling hizmetlerinin tamamında yoğun olarak faaliyet göstermekteyiz.

Garanti Tatil, Tüm Turizm Operasyonların da Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Müşterilerimizden aldığımız istek ve ihtiyaçlar operasyonumuz tarafından değerlendirilerek ürettiğimiz hizmet ve ürünlerin müşteriye daha da yakınlaştırılması hedef alınarak Müşterilerimize sürekli en iyi ve en avantajlı hizmeti verme gayesindeyiz. Garanti Tatil Çalışanları ve Müşterileri Bizim için özeldir ve Garanti Tatil Sektöründe Butik yaklaşımlardaki kaliteli hizmet anlayışını, Mass( yoğun ) Turizm operasyonlarında dahi Müşterilerine hissettirmektedir. Garanti Tatil için Kalite Vazgeçilmezdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz

GarantiTatil, Özellikle Dünya’da ve Türkiye’de paket seyahatler, Türkiye içi otel,  Transfer hizmetleri, günübirlik turlar hazırlayan bir seyahat operatörüdür.

Paketlerimizi 2 kişiden başlayarak 100 lerce kişilik gruplara kadar opere edebilmekteyiz. Kişiye özel seyahat, Balayı turları, kültür turları, kayak turları, festival ve özel ilgi turları, eğlence ve keşif turları gibi çok çeşitli temalara ait programları garantitatil.com da bulabilirsiniz.

Biz Kimiz

Garantitatil.com çalışanları sektörün içerisinde yıllarını vermiş konusunda ve sizler için hazırladığımı programlarda bölgelerini çok iyi bilen arkadaşlarımızdan oluşmakta olup her bir garantatil.com çalışanı max. misafir memnuniyetini düşünerek emek sarfetmektedir. Tüm çalışanlarımız bilgi, görgü ve kültürel olarak kendini yetiştirmiş sizin istek ve ihtiyaçlarınızı anlayabilecek düzeye sahip kişilerdir.

İlker KARAAGAC
İlker KARAAGAC

General Manager

Osman KARAAGAC
Osman KARAAGAC

Yurtiçi Operasyon Direktörü

Neslihan TASKIN
Neslihan TASKIN

Yurtdışı Operasyon Direktörü

Coskun Burcin TOMURCUK
Coskun Burcin TOMURCUK

Satış Direktörü

Mehmet HASEKIOGLU
Mehmet HASEKIOGLU

İş Geliştirme ve Planlama

Murat KALELİ
Murat KALELİ

Kültür Turları

Cemre KURTAR
Cemre KURTAR

Incentive ve Kurumsal Pazarlama

Hande BAYTOK
Hande BAYTOK

Biletleme

Bize Katılmak ister misiniz?

Garantitatil.com ailesine katılmak ve seyahat sektöründe önemli bir kariyere sahip olmak isterseniz zaman zaman açtığımız pozisyonlara müracaat etmenizi bekliyor olacağız. Garantitatil.com aynı zamanda sektöründe çalışanına en iyi eğitimi veren bilgi ve becerilerini arttırmak için max. çabayı sarfeden ender seayahat operatörlerinden biri olduğunu unutmayın.